?

Log in

No account? Create an account

vitaliyke

Записки ненаціоналістичного галичанина

дещо жартома


Previous Entry Share Next Entry
vitaliyke

Галичина. В пошуках демократичної диктатури.

(без названия)

На серпень 2016 року, Україна практично вийшла на рівень Північної Кореї за рівнем послушанія вищому керівництву країни.  При виступах лідера нації Галичина ще не ридає, але ніхто не сміє перечити сказаному вголос. Коли кількість п’яних за кермом перевищує кількість тверезих водіїв це не може не тішити.  Рівень пізнього СРСР вже подолано, рухаємось далі.
Особливо показовою є ситуація на місцях. Депутати сіл, селищ і районів на сесіях   демократичних  скликань штампують одинакові рішення, суть яких полягає у зверненнях до вищестоящих інстанцій.
Треба відзначити, що сесії починаються у нас абсолютно зразково; співання гімну, вшанування героїв, спільна молитва. Далі голова просить народних обранців дати гроші на авто для військової частини котра стоїть у Трьохізбенці чи Авдіївці.  Яка то частина і де ті три хати ніхто не знає, включаючи самого голову, але ясно, що три ізби може бути тільки на споконвічних українських землях.  Також ясно, що після нашої неодмінної перемоги цим  селам  будуть  даровані   більш милозвучні назви.
Що правда найшовся зрадник, котрий почав викрикати про невиплачені зарплати медикам району. Кремлівського наймита остудив наш голова, чітко вказавши, що субвенції надаються чітко по місяцях і депутати на це не впливають, а отже тре повернути дискусію в більш реальне русло. Але цей псевдо обранець народу, ця грязь Москви почала фальшиво турбуватись про стимулюючі надбавки до зарплати, котрих тих же медиків позбавляють. Пан голова і тут не забарився з різкою відсіччю і повідомив, що стимулюючих надбавок позбавляють працівників культури і навіть його жінку бібліотекаря і нема чого займатись тут медичним егоїзмом.    Тепер всім тяжко, іде війна, не час тепер хворіти, нема зарплат най ідут у відпустки. Слава Майдану тепер мож і без візи подорожувати хоть в Індонезію, хоч куди хоч.
Крім того є чим пишатися. Приміром начфін  повідомив про перевищення бюджету району аж на 6 мільйонів. За розподілом цих 6 мільйонів буде спостерігати спеціальна комісія складена з родичів голови того ж району. На зарплати і заборгованості по енергоносіям цих грошей і близько не вистачить, тому комісія буде працювати строго керуючись законом і Коституцією.  Серед досягнень краю особливо приємно було відзначити проведений ремонт двох туалетів у ЦРЛ. Частина каналізаційної системи також полагоджена «у частині приміщення». Мова йде про ті самі 2 лікарняні туалети, але за браком досягнень така деталізація зайвою зовсім не видається. Не забули депутати і про наших героїв-пожежників. Цілих 11 тисяч їм виділять на спецвзуття з резервного фонду.  Наша цееєвропейскість вражає. Так само питання нових мештів вирішується в землях Північної Рейн-Вестфалії  і  Нижній Саксонії, впевнений в цьому.
Далі депутати перейшли до наболілого. Зокрема знижено фонд придбання літератури для районної бібліотеки. Твори Василя Шкляра чи наукові доробки Володимира Вятровича вже нема на що закупити. Це ганьба по меншій мірі і відверто кажучи зрада, але наш голова на то і голова, вирішує питання миттєво. Виявляється допоки депутати тільки турбуються він вже все порішав, провівши нараду з даного питання. Голова заспокоїв присутніх, повідомивши, що грошей не тільки не має, але й стовідсотково не буде:
-Відповідно до Постанови Кабміну всі стимулюючі виплати державних та бюджетних установ буде припинено.
Це повідомлення одразу всіх заспокоїло. Грошей не буде, а значить нема що розподіляти, а крім розподілення наші обранці нічим займатись не хочуть. Злі язики кажуть, що депутат-патріот взагалі не здатний щось продукувати крім розподілення готового, але то брехня. За кількістю перейменованих вулиць, скверів і площ наш район посідає не посліднє місце в державі. Досить згадати і про наші рекорди, зафіксовані в священній для кожного європейця Книзі Рекордів Гіннеса. Так приміром наші краяни виклали зі свіжого укропу найбільший у світі тризубець. Уявляєте? Нікому на цілій планеті Земля таке в голову не приходило, а наші побратими зробили. Так би мовити не словом, а ділом довели свою цивілізаційність.
Ну, але є і негаразди з якими ми боремось. В районному бюджеті немає грошей для проходження медогляду працівниками освіти. Ви може чули про прикрі поодинокі випадки отруєнь і інших проявів антисанітарії, які «коє гдє у нас порой» зустрічаються. Для цього і медогляди проводяться, щоб запобігти і недопустити. З туманних пояснень однієї пані депутата стало ясно, що гроші частково пішли онкохворим дітям, тому на разі не вистачає ні на медогляд, ні онкохворим дітям. Депутатша закликала колег не хвилюватись, бо діабетикам грошей також не вистачає, а раз всім не вистачає практично порівну то принцип справедливості невистачання збережено. Нам головне справедливість, а вона є.
Потім, в порядку розрядки, депутати цікавились, хто ж наповнює бюджет  тими жаданими коштами. Аналіз показав, що найбільшими платниками є два вітчизняні виробника. Один виробник німецько-швейцарського походження вирубує нам  ліс і виготовляє для Німеції плиту. Другий наш вітчизняний колективний виробник. Він складається з голів лісгоспів, і  вирубує той же ліс там де німецька нога ще не ступала. Екологічна катастрофа, що неодмінно наступить, нікого не лякає, бо німцям то, як вони кажуть, «до дуппа», а ми не боїмось бо козацького роду. Крім того ті виробники знищують лісовозами всі наші дороги, які ми мужньо обіцяєм відремонтувати  за гроші бюджету коли вони з’являться. Та й дороги ті, правду сказати, ще радянської закладки давно напрошувались на декомунізацію. Але в час коли путінська армада бряцає зброєю  коло кордонів нашої держави краще говорити про досягнення. Сільським господарством району опікується у нас підприємство, що носить чисто американське ймення  «Оскар». Вони не зовсім місцеві і не знаючи специфіки бандерівського краю, кілька років тому були зареєстровані  як ЧП «Роднічок». Ну тепер всьо стало добре. Оскароносці і інші фермери мають добру техніку і я сам сьогодні бачив, проїзджаючи попри їхні поля, гори кавунів. Кавуни в нас зроду віку не росли, але хлопці продають, десь то вони взялися і це радує.
Радує перехід району на альтернативні види топлива. Як зазначив один депутат деякі території установ нагадують закинуті склади з дровами. Впровадження нових видів енергії призвело до того, що перед сесією постало питання про переведення опалення обратно на газ, бо сподівана економія виявилась дещо затратною. Та від російського газу депутати все одно, рано чи пізно відмовляться змінивши його, «пелетним паливом та іншими відходами». Та що най москаль не тішиться, ми продовжуєм боротьбу. От тільки вирішимо питання вуличного освітлення і відразу візмемся за альтернативну енергетику. З освітленням вулиць сіл і селищ питання не є складним. Освітлення просто не має. Ситуація криміногенна у нас не приведи Господи, а ще й темно як у Обами нижче спини. Тре шось рішати. Рішуни є і навіть було виділено 11 тисяч на лямпочки, але вони десь щезли. Я підозрюю то ті самі 11 тисяч, які дали пожежникам на мешти, бо куда більше могли дітися? Тільки несвідомий може подумати, що депутат, котрий стояв на Майдані може гроші банально вкрасти. Не ув’язка получилась, буває таке. Починають розбиратись то ще гірше. Рішення однієї сесії входить в протиріччя з рішенням не менш демократичної сесії і приходиться звертатись, як мінімум  до  Ліги Націй. А ті бюрократи такого накрутять ні лямпочок не буде ні мештів. Голова порадив неосвітленим звернутись в орган. Так  і каже «йдіть ви в орган місцевого самоврядування».
Голова наш молодець, регулярно возить на фронти передачі всілякі. То вареників наліплять, то тушонки накрутять. Газда, одне слово. Хату будував  роками, а після революції гідності будова виросла як на дріжжах. Ну то таке, то я йому просто заздрю. Ви б тоже заздрили коли б побачили як сіяє його новенький  позашляховик. Ну та вернемся до наших перемог.
Вже скоро, зовсім скоро, зовсім-зовсім скоро, ще не ясно, але майже напевно буде виділено мільйони-мільйонів  на ремонт доріг. Поки що грошів нема, але не тре так кричати, бо нема  грошей і на ремонт мостів. Ті що скоро-прескоро поступлять може, вже точно розписані до копійочки, але заковика в тому що не всі попали в той омріяний список. В такій ситуації депутати впали в звичайний для них стан безкомпромісної боротьби. Крик, шум та гам переріс у взаємні звинувачення та образу гонору. Депутати наші, коли сваряться з рівними собі стають надзвичайно принципові та непоступливі. Благо не треба ганити систему і вищестояще начальство. Борись скільки влізе і ніц тобі не буде.
Начальник автодоріг відбивався шо Цицерон і на звинувачення про смолу в чайниках прорік «як дбаємо – так і маємо!». Але депутат Верховної Ради, наш земляк, присутній на сесії розповів про відкриття низки бітумних та асфальтних заводів, які він пролобіює вже ось-ось. Всі одразу заспокоїлись, людина він серйозна, слів на вітер не кидає. В непрості для держави 90-і роки його бригада опришків мала неабиякий авторитет серед, як кажуть москалі «смєжніков по профєсіі».
За наполяганням ляшківців закінчили сесію зверненням до влади Києва  знизити тарифи і хвилиною мовчання пом’янули героя АТО. Також виділили кошти на ремонт фасаду школи де розміститься меморіальна дошка загиблому герою АТО, а то невдобно якось чіпляти дошку на посірівший від вологи і облуплений від старості фасад.
В тій школі немає теплого туалету і діти зимою бігають  у той, що побудував ще любий цісар Франц Йосип. Це також трохи невдобно, але директор навіть не хоче подати заявку на розробку проектної документації і не реагує на обіцянки іменитих земляків пробити фінансування. Каже «ну і шо? ми ходили і вни най ходіт, ніц їм не буде».
Європейськість вона така риса, вроджена. Раз предки, вибачте, срали у вигрібну яму то їхні традиції треба наслідувати. Так і живем. Чекаємо на цісаря, доброго пана, радивого німця, підприємливого єврея,  освідченого  поляка, лиш би не прийшов той клятий москаль. Бо то буде страшно. Страшно побачити своє відображення, яке стало кращим за тебе. Страшно визнати, що помінявши  цінності на  зручності, нічого не здобув. Знаменитий  фолькльорний  «дурний москаль» крутить світом, нікого не боїться і відверто насміхається над нами. А ще страшніше визнати, що добрий європейський пан тебе продовжує вважати бидлом і не думає брататись.
Однією з причин такої зневаги є та сама заміна цінностей на зручності, де факто – зрада своєї рускості, відмова від історії, пам’яті  і братства.
Що тепер робити не відомо і навіть ремонт цілих двох туалетів в Центральній Районній Лікарні ситуацію ніяк не виправить, хоть ти трісни. Громадяни в приступі невідворотної руйнації риють соцмережі і пишуть доноси, вимагають розстрілів і виселень неугодних за межі їх уявлень про халявське щастя, чекають на люстраційне чудо від генпрокурора, та що завгодно лиш би не зустрітись з правдою про себе. А правда направду страшна.
Пихаті, малоосвідчені недоумки, за сприяння освідчених негідників вручили  владу  посереднім здирникам від яких продовжують чекати милості.  З демократію якось не склалось тож українство сподівається на хорошу диктатуру і обіцяє боротись.
Боротись, звичайно, можна та тільки ворога свого треба в лице бачити, а з цим якраз проблема.


Узнаю Виталия! Браво!
В конце июня были у гуцулов.Пытають:коли буде майдан,терпиты вже неможна.
Когда мы ответили,что майдана уже не будет,вы выбрали тех,кто теперь из вас и,благодаря вам, из нас 3 шкуры сдерет для своего обогащения,все-таки не поверили.Говорим им,что если вы поддержите,то будет майданчик,который снесет власть Порошенко,а на его место придут правосеки,айдаровцы,торнадовцы,которые будут убивать и вас,стоящих на майдане,и нас,не стоящих.Не доходит.
Бомбами их отрезвлять,что ли?

Сами отрезвятся.
Главное - не мешать правосекам вершить свое правое дело по убийству "отрезвляемых".

1)Привет из Крыма!.....У нас движение идет:дороги,медицина и прочее..Не все и не везде идеально,но РАДУЕТ движение.....Описанное вами моментами присутствует и у нас,но ДВИЖЕНИЕ радует..То есть мы видим на улицах,больнцахи т.д.изменения......2)Хорошо и язвенно описал ваши реалии...

Движение- это хорошо, но пока не понятно за чей счет оно идет при явном отсутствии денег в казне РФ. Не понятно, чем будете расчитываться за эти вложения (кредит),чтобы швыцнуть российким политикам о самой горячей любви к истинно руссеим (читай крымским пляжам). Но надо ли печалиться сегодня, что вас сажают на долг, если в любое время можно с Крыма смыться?

(no subject) (Anonymous) Expand
(no subject) (Anonymous) Expand

Галичина. В пошуках демократичної диктатури.

Пользователь alexcrim сослался на вашу запись в своей записи «Галичина. В пошуках демократичної диктатури.» в контексте: [...] Оригинал взят у в Галичина. В пошуках демократичної диктатури. [...]

Вот у вас там из укропа трезуб сложили, а в другой части Украины рис на поле вырастили так, что он образует тризуб и даже из самолетов с неба его видно (может, даже и из Космоса можно этот тризуб увидеть), а еще в одном городе сложили огромный флаг Украины из цветов - тоже рекорд Гиннеса. Проблемы-то вокруг всё те же: нехватка денег и рост преступности, но заняты люди такими вот рекордами и доносами. Вы уж знаете, наверное, что аккаунты учителей изучают и ужас, - некоторые педагоги, как оказалось, ставили лайки под фоиками Путина и Лаврова, а в Киеве выявили несознательную художницу, разрисовавшую стены детской больницы рыбками и подписавшую рыбок русскими (жуть какая!) именами, да и водоросли нарисованы красными (пропаганда сталинизма!) - нашлась некая патриотка, настрочившая донос на художницу и кучка подонков, ее донос подписавшая. Я поначалу подумала, что это фейк, но нет, оказалось, правда. Самое смешное, что мой запородский дядюшка возбухает, мол, гнать надо клятых учителишек, лайкающих Путина (а именно в Запорожье сначала учителей-" сепаратистов" выявили), но не думает старый дурак, что некому тогда учить детей будет. Хотя...Нафиг учиться, - знай гимн и флаг Украины, умей выложить из подручных средств трезубец и всё, этого достаточно. И тоже, как в вашей статье написано, нельзя нонче власть и экономические проблемы критиковать... Вот о москалях пиши, сколько влезет, а что-то там про непогрешимое правительство высказываешь - непременно найдутся патриоты, которые выскажутся, что ты сепар и что надо тебе валить в Рашу. Европейская демократия, она такая.

Очееь напоминает противостояние ГДР и Западной Германии. Штази и страхи, что самые квалифицированные немцы Восточной Германии убегут в Западную Германию. Доносы. Тюремные строки. Мечта о воссоединении Германии но одни мечтали, что воссоединение будет по правилам Восточной Германии, другие по правилам Западной. Стена рухнула. Приватизация предприятий ГДР богатыми немцами западной Германии. Полная зачистка элиты до мелких корней. Опустошение городов и разочарование присоелинением которое оказалось захватом ГДР, а не присоединением равных с равными. Никто не задумывается о том куда идем и зачем по всей территории Украины делим население на своих и чужих, убиваем друг друга ради успешного дерибана страны жуликами....

"Що тепер робити"

А школа от больницы далеко? Может по четным дням туда ребятишек пускать?

Галичина. В пошуках демократичної диктатури.

Пользователь goblin_books сослался на вашу запись в своей записи «Галичина. В пошуках демократичної диктатури.» в контексте: [...] Оригинал взят у в Галичина. В пошуках демократичної диктатури. [...]

Пользователь dok_zlo сослался на вашу запись в своей записи «Ссылки» в контексте: [...] 12. В пошуках демократичної диктатури Тыц [...]

Пользователь hullam_del_ray сослался на вашу запись в своей записи «Ссылки» в контексте: [...] 12. В пошуках демократичної диктатури Тыц [...]

Пользователь tiina сослался на вашу запись в своей записи «No title» в контексте: [...] 12. В пошуках демократичної диктатури Тыц [...]

Ссылки от Дока

Пользователь olenenyok сослался на вашу запись в своей записи «Ссылки от Дока» в контексте: [...] 12. В пошуках демократичної диктатури Тыц [...]

Ссылки от Дока

Пользователь bono60 сослался на вашу запись в своей записи «Ссылки от Дока» в контексте: [...] 12. В пошуках демократичної диктатури Тыц [...]

Ссылки от dok_zlo

Пользователь logik_logik сослался на вашу запись в своей записи «Ссылки от dok_zlo » в контексте: [...] 12. В пошуках демократичної диктатури Тыц [...]

Обзор ф-ленты Дока

Пользователь janis60 сослался на вашу запись в своей записи «Обзор ф-ленты Дока» в контексте: [...] 12. В пошуках демократичної диктатури Тыц [...]

Пользователь karhu53 сослался на вашу запись в своей записи «Ссылки » в контексте: [...] 12. В пошуках демократичної диктатури Тыц [...]

Пользователь vasily_sergeev сослался на вашу запись в своей записи «Ссылки» в контексте: [...] 12. В пошуках демократичної диктатури Тыц [...]